Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Szymon Chmielewski Michał Pol kandydat do Rady Miasta Mława wybory samorządowe 2018
Logo
Cezary Kądrzycki kandydat do Rady Miasta Mława
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Policjanci uratowali życie niepełnosprawnemu mężczyźnie


Interweniujący policjanci uratowali życie niepełnosprawnemu, 62- letniemu  mężczyźnie, poruszającemu się na wózku inwalidzkim. W mieszkaniu, gdzie przebywał, doszło do rozszczelnienia instalacji grzewczej, groziło wybuchem pieca.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Do zdarzenia doszło we wtorek rano na ul. Kościuszki w Mławie. Dwóch policjantów wydziału kryminalnego, stojących na parkingu przed budynkiem komendy, usłyszało  wołanie o pomoc. Okazało się, że głos dobiega z okna sąsiedniego domu. Starszy mężczyzna wzywał pomocy, krzyczał że nie może chodzić.  Policjanci natychmiast ruszyli na ratunek.

Mieszkanie wypełnione były parą a po podłodze płynęła gorąca woda. Interweniujący policjanci wynieśli z budynku mężczyznę na wózku inwalidzkim, ewakuowali również lokatorów z pozostałych mieszkań. Wezwali straż pożarną oraz pogotowie ratunkowe. Wyniesiony z mieszkania mężczyzna uskarżał się na ból w klatce piersiowej. Udzielono mu pomocy medycznej.

Jak ustaliła straż pożarna, przyczyną niebezpiecznej sytuacji było zagotowanie się wody w piecu centralnego ogrzewania, w wyniku czego doszło do rozszczelnienia instalacji grzewczej. Jak ocenili strażacy, awaria była na tyle poważna, że piec w każdej chwili mógł eksplodować. Natychmiastowa reakcja policjantów zapobiegła tragedii.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
Ja

Ten budynek straszy od zewnątrz, a w środku pewnie jeszcze gorzej.