Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Policjanci uratowali życie niepełnosprawnemu mężczyźnie


Interweniujący policjanci uratowali życie niepełnosprawnemu, 62- letniemu  mężczyźnie, poruszającemu się na wózku inwalidzkim. W mieszkaniu, gdzie przebywał, doszło do rozszczelnienia instalacji grzewczej, groziło wybuchem pieca.

KSP Mława nabór

Do zdarzenia doszło we wtorek rano na ul. Kościuszki w Mławie. Dwóch policjantów wydziału kryminalnego, stojących na parkingu przed budynkiem komendy, usłyszało  wołanie o pomoc. Okazało się, że głos dobiega z okna sąsiedniego domu. Starszy mężczyzna wzywał pomocy, krzyczał że nie może chodzić.  Policjanci natychmiast ruszyli na ratunek.

Mieszkanie wypełnione były parą a po podłodze płynęła gorąca woda. Interweniujący policjanci wynieśli z budynku mężczyznę na wózku inwalidzkim, ewakuowali również lokatorów z pozostałych mieszkań. Wezwali straż pożarną oraz pogotowie ratunkowe. Wyniesiony z mieszkania mężczyzna uskarżał się na ból w klatce piersiowej. Udzielono mu pomocy medycznej.

Jak ustaliła straż pożarna, przyczyną niebezpiecznej sytuacji było zagotowanie się wody w piecu centralnego ogrzewania, w wyniku czego doszło do rozszczelnienia instalacji grzewczej. Jak ocenili strażacy, awaria była na tyle poważna, że piec w każdej chwili mógł eksplodować. Natychmiastowa reakcja policjantów zapobiegła tragedii.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Policjanci uratowali życie niepełnosprawnemu mężczyźnie"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Ja
Gość

Ten budynek straszy od zewnątrz, a w środku pewnie jeszcze gorzej.

wpDiscuz