Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Szymon Chmielewski Michał Pol kandydat do Rady Miasta Mława wybory samorządowe 2018
Logo
Cezary Kądrzycki kandydat do Rady Miasta Mława
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Zderzenie w Uniszkach Zawadzkich. Aktualizacja


slider1W Uniszkach Zawadzkich motocyklista zderzył się z osobowym mercedesem. Przez ponad godzinę droga krajowa nr 7 była zablokowana, utworzył się na niej ogromny korek. Motocyklista  trafił do mławskiego szpitala.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

– Zgłoszenie o zderzeniu motocykla z samochodem osobowym w Uniszkach Zawadzkich wpłynęło o godzinie 15:13. Do zdarzenia zadysponowane zostały dwa zastępy JRG Mława oraz zastęp OSP z Wieczfni Kościelnej.  Pomocy medycznej rannemu motocykliście udzielał zespół ratownictwa medycznego, który przetransportował poszkodowanego do szpitala w Mławie. Trzy osoby jadące samochodem nie doznały obrażeń. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, uprzątnięcia pozostałości powypadkowych oraz kierowaniu ruchem. Policja obecna na miejscu zdarzenia ustala jego przyczyny – podaje oficer dyżurny PSP Mława.

Aktualizacja 03.10.2016

– W niedzielę o godz. 15:10 na drodze krajowej nr 7 w miejscowości Uniszki Zawadzkie doszło do wypadku, w którym ranny został 15- letni mieszkaniec pow. mławskiego. Chłopiec kierował bez uprawnień motocyklem marki Lifan Cross. Jak wynika ze wstępnych ustaleń,  wyjeżdżając z drogi podporządkowanej na krajową siódemkę, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z samochodem marki  Mercedes. Samochodem osobowym kierował 29 – letni mieszkaniec Gdańska. W wyniku wypadku kierujący motocyklem chłopiec, ze złamaniami kończyn został przewieziony do szpitala w Ciechanowie.  Postępowanie prowadzi KPP w Mławie – informuje Anna Pawłowska rzecznik prasowy KPP Mława.

red.

dsc_0039 dsc_0040 dsc_0042 dsc_0043 dsc_0046

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

1500
koko

Czołem Bruździak!

AS

A gdzie pozdrowienia dla burmistrza?