Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Henryk Antczak kandydat do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
Cezary Kądrzycki kandydat do Rady Miasta Mława
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Smuga uprzedził Jabłonowskiego. Mazovia zdobyła Mławę


Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Grzegorz Jabłonowski rozegrał pierwszy mecz w sezonie w barwach Mławianki. Niestety debiut nie wypadł okazale dla wychowanka naszego klubu. W konfrontacji z Mazovią Mińsk Mazowiecki popełnił błąd, który zaważył na końcowych losach rywalizacji.

Zmiana między słupkami to efekt nieobecność Mateusza Leśniewskiego. To nie jedyna nieobecność w zespole prowadzonym przez Zbigniewa Kaczmarka. Z powodu kontuzji na trybunach zasiadł Michał Stryjewski.

Pierwszy strzał w meczu oddali mławianie. Prawą stroną przedarł się Przemysław Radziszewski, ale nie był w stanie pokonać Włodzimierza Lisiewicza. Uderzył wprost w nogi dobrze ustawionego bramkarza rywali.

Gorszą interwencję zanotował Jabłonowski. Źle obliczył lot piłki dośrodkowanej przez jednego z zawodników Mazovii. W powietrzu wyprzedził go Rafał Smuga. Uderzenie głową wpadło do bramki, co – jak się pokazało – przesądziło o drugiej z rzędu przegranej Mławianki na własnym terenie.

Oczywiście nasi gracze próbowali odrobić stratę. W pierwszej połowie próbował Paweł Drzewiecki, ale strzelił wprost w ręce Lisiewicza.

Najbliżej celu czyli zdobyć wyrównującego gola był Szymon Masiak. W 65. minucie otrzymał dokładne podanie od Jakuba Wróblewskiego. Przed sobą najlepszy strzelec naszego zespołu miał już tylko bramkarza gości. Strzelił mocno, ale piłka zatrzymała się na poprzeczce.

Szymon nie wyrównał także w kolejnej akcji – strzelił za lekko, wprost w ręce Lisiewicza. Ostatecznie w końcówce do siatki trafił Drzewiecki, ale arbiter odgwizdał pozycję spaloną kapitana Mławianki. Po chwili zakończył zawody, które przyniosły drugą z rzędu przegraną Mławianki.

W następnej kolejce Mławianka zmierzy się na wyjeździe z Tęczą Łyse. Spotkanie odbędzie się w niedzielę 9 października.

MKS Mławianka Mława  – Mazovia Mińsk Mazowiecki  0:1 (0:1)

Mławianka: Jabłonowski – Wawrzyniak, Rogoziński, Drzewiecki, Radziszewski, Ł. Wróblewski, (46. Brzozowski), J. Wróblewski, Masiak, Samluk, Więckiewicz, Tomczak

XII kolejka: Hutnik  Ostrovia 1:0, Podlasie – Łyse 0:1, Ciechanów – Przasnysz 4:0, Delta – Dolcan 2:2, Pogoń – Łomianki 2:4, Błękitni – Czarni 2:0, Bzura – Bug 2:3, Wisła II – Unia,  Pogoń II – Ożarowianka 0:1

 11

RS

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500