Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Tomasz Gralewicz Jerzy Rakowski kandydat do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
meblolux

Inga Piwowarska laureatką prestiżowego konkursu akordeonowego


 

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

inga-piwowarskaInga Piwowarska, mławska akordeonistka, a obecnie studentka z klasy prof. Bogdana Dowlasza Akademii Muzycznej w Łodzi znalazła się w gronie laureatów IX Konkursu Akordeonowego im. Andrzeja Krzanowskiego w Czechowicach Dziedzicach. W finale konkursu Inga Piwowarska otrzymała wyróżnienie i nagrodę za wykonanie utworu Andrzeja Krzanowskiego (II Sonatina). 

IX Konkurs Akordeonowy im. Andrzeja Krzanowskiego odbywa się w mieście rodzinnym Andrzeja Krzanowskiego, muzyka, kompozytora i patrona PSM II st. w Mławie. Ma formułę otwartą i jest skierowany do akordeonistów wszystkich narodowości do 30 roku życia (urodzonych nie wcześniej niż w roku 1986), a rozgrywany jest dwuetapowo, w kategoriach solistycznej i kameralnej. Właśnie w kategorii solistycznej wyróżnienie otrzymała nasza akordeonistka.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

1500
KAMA

GRATULACJE !!! BRAWO!!! Takie talenty należy wspierać i nagradzać Szanowna Mławska Władzo.

Ktoś...

Gratulacje
i to jest właśnie pozytywna promocja Mławy