Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Uświadomiłam sobie, że literatura to nie jest tylko zabawa


agataJak zostać pisarką, czym jest pisanie dla autorki, jak zainteresować swoją twórczością wydawnictwo i jakie emocje towarzyszą jej pracy nad książką – dowiedzieliśmy się na spotkaniu z Agatą Przybyłek, autorką powieści kobiecych, studentką psychologii na Uniwersytecie Gdańskim, blogerką i recenzentką.

KSP Mława nabór

Na spotkanie autorskie w Miejskiej Bibliotece Publicznej przybyła przede wszystkim młodzież licealna, od których 22 letnia autorka jest niewiele starsza. Pomimo młodego wieku Agata Przybyłek może pochwalić się całkiem dużym dorobkiem pisarskim, wydała już 12 powieści. Jej pierwsza wydana książka  pt. „Nie zmienił się tylko blond” wydana została w 2015 roku nakładem wydawnictwa Czwarta strona. Inspiracją do jej napisania był zawód miłosny, który przeżyła autorka, a towarzyszące mu przeżycia posłużyły za fabułę do napisania powieści. Pierwsze powieści Agaty Przybyłek są raczej pogodne i humorystyczne. Zmianą w tej konwencji jest powieść „Bez ciebie”. Tu głównymi tematami są przemoc domowa, patologiczne uzależnienie od drugiej osoby oraz zespół stresu pourazowego. Jak mówi sama autorka, w pewnym momencie uświadomiłam sobie, że literatura to nie jest tylko zabawa.

Pisarka zachęcała słuchaczy do pracy nad tym, by realizować swoje pasje i marzenia, pomimo trudności jakie napotykamy po drodze.

JK

image3 image5 image6

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz