Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Mława. Oplem rozbił dwa BMW


Wczoraj  wieczorem , około godziny 20, Opel Astra jadący od strony wiaduktu kolejowego na ulicy Sienkiewicza uderzył kolejno w dwa jadące w przeciwnym kierunku samochody marki BMW. Kobieta kierująca jednym z rozbitych BMW trafiła do szpitala. Sprawcy zderzenia porzucili swojego opla i uciekli z miejsca zdarzenia.

KSP Mława nabór

– Zgłoszenie o zderzeniu trzech samochodów osobowych i jednej osobie poszkodowanej otrzymaliśmy od policji 21 września  o godzinie 20:15. Do zdarzenia zadysponowane zostały dwa zastępy JRG Mława. Na miejscu zdarzenia przed jednostkami JRG był zespół ratownictwa medycznego, który udzielił pomocy poszkodowanej i przetransportował ją do szpitala. Po ponad godzinie od zderzenia pojazdów jeszcze jeden z uczestników tego zdarzenia źle się poczuł i konieczna była powtórna interwencja zespołu ratownictwa medycznego. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i kierowaniu ruchem, który odbywał się wahadłowo. Policja ustala okoliczności zdarzenia – podaje oficer dyżurny PSP Mława.

JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

2 - liczba komentarzy w artykule "Mława. Oplem rozbił dwa BMW"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Audi
Gość

BMW – Będziesz Miał Wypadek. Jak BMW nie walnie w kogoś to ktoś walnie w BMW.

bmwfan
Gość

Chociaz raz kierowcy BMW niewinni. Automatycznie idac tym tropem nie bedzie tez zadnej burzy w komentarzach… a gdyby bmw zawinilo ? To zaraz by tu kierowce zlinczowali

wpDiscuz