Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Mława. 75-letnia kobieta weszła na czerwonym świetle na pasy


potracenie-pilsudskiegoO dużym szczęściu może mówić 75 – letnia mławianka, która na czerwonym świetle weszła na przejście dla pieszych na skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego, Kopernika i Żwirki wprost pod samochód dostawczy jadący od strony ulicy Żwirki. 75 – latka trafiła do mławskiego szpitala z uszkodzeniem czaszki.

KSP Mława nabór

– Do zdarzenia drogowego doszło w poniedziałek  19 września o godzinie 15:30. Kierujący samochodem Renault Master mieszkaniec powiatu mławskiego potrącił na przejściu dla pieszych 75 – letnią mieszkankę powiatu mławskiego, która weszła na jezdnię przy czerwonym świetle. Poszkodowana trafiła do szpitala z urazem czaszki. Kierowca pojazdu był trzeźwy. W tej sprawie trwają czynności policji – podaje sierż. szt. Aneta Prusik z KPP Mława.

JK

potracenie-pilsudskiego-3

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz