Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo
meblolux

BMW kontra Skoda Fabia


sliderDo niegroźnej na szczęście dla zdrowia kierujących kolizji doszło w poniedziałek 5 września o godz. 12:40 na skrzyżowaniu ulic Wymyślin i Wójtostwo. Zderzyły się tam Skoda Fabia z BMW.

 – Jak wynika z ustaleń, kierująca samochodem marki BMW, 24- letnia mieszkanka pow. mławskiego, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu samochodem marki Skoda Fabia. Kierujący skodą 26- letni mężczyzna jechał ulicą Wymyślin w kierunku ul. Dudzińskiego. Kierująca BMW kobieta, za spowodowanie kolizji została ukarana mandatem – podaje Anna Pawłowska rzecznik prasowy KPP Mława.

JK

Zapisz

Zapisz

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

2 - liczba komentarzy w artykule "BMW kontra Skoda Fabia"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Mariusz
Gość

Brak lustra przy wyjeździe z ul. Wójtostwo od ul. Żwirki słaba widoczność zlewnej jak i z prawej strony przez to często są kolizje na tym skrzyżowaniu.

Śpioch
Gość

O matko juz widziałem nie raz jak ta blondi jeździ ta BMW…. Porażka

wpDiscuz