gabinet pulmonologiczny Mława
kupimy twoje auto

Premierowy sukces Konopianki, rozbity Żak

Pierwszą wygraną w A-klasie zanotował beniaminek z Konopek. Po zaciętym meczu okazał się lepszy od zespołu z Karolinowa. Za to w trzeciej kolejce nie poradzili sobie zawodnicy ze Szreńska. Na boisku w Rzekuniu polegli aż 0:5.

Podopieczni Marka Dobrowolskiego próbowali walczyć, ale byli bezradni w konfrontacji z Rzekunianką. Pierwszego gola stracili już w 23. minucie, ostatecznie po pierwszej połowie przegrywali różnicą aż trzech goli. To przesądziło o losach pojedynku. Podłamani szreńszczanie stracili po przerwie jeszcze dwa gole, ponosząc najwyższą porażkę w sezonie.

Przełamali się za to reprezentanci Konopek. Po czterdziestu pięciu minutach zmagań z Koroną Karolinowo jeszcze przegrywali. Jednak w drugiej połowie dominowali już na całego. Sygnał do odrabiania strat dał doświadczony Kamil Nosarzewski. Strzelił dwie bramki, a potem do siatki trafili jeszcze Adam Łapuć i Mateusz Pietruś.

W następnej kolejce Konopianka zmierzy się na wyjeździe z Jutrzenką Unieck (10 września godz. 14), a Żak Szreńsk podejmie na swoim boisku płońskiego PAF-a (niedziela, 11 września, godz, 14).

Konopianka Konopki – Korona Karolinowo 4:1

Konopianka: Szwejkowski – Jackowski (55. Ciżewski), Kosiewicz, Mikłowski, Marach, K. Nosarzewski, M. Nosarzewski, Pietruś, Łapuć (87. Kasiak), Lis (85. Grabowski), Gevorgian (15. Zając)

Rzekunianka Rzekuń – Żak Szreńsk 5:0

Żak: Retkowski – Piskorski, Gesek, Szpinda, Rutkowski, D. Pisarkiewicz, R. Pisarkiewicz, Komur (46 Sałyga), Konopacki, M. Pisarkiewicz (43 Jurkiewicz), K. Dwużnik (72 R. Jasiński)

Pozostałe wyniki trzeciej kolejki: Świt – Kurpik 1:4,  PAF – Gryf 2:1, Pełta – Jutrzenka 0:2, Mazowsze – Kryształ 4:2, Wąsewo – Orzeł 2:5