Szkolenia Inkubator Mława profesjonalny opiekun
Pumpjack Party Game Google Play

Warcaby. Zenek Mieszkowski wraca ze złotym i brązowym medalem

DSC_0644W bułgarskim kurorcie Kranevo od 24 sierpnia do 2 września rozgrywane były m.in. III Mistrzostwa Osób Niepełnosprawnych w warcaby 64-polowe.

Z tych mistrzostw z dwoma medalami w kategorii Spech – Olympik  powraca Zenek Mieszkowski z Mławy.Uplasował się on na trzecim miejscu w kategorii indywidualnej. Drużynowo zaś team z Mieszkowskim wywalczył złoty medal.

Zenek Mieszkowski to aktualny mistrz Europy w kategorii Spech – Olympik.

Tuż za podium medalowym uplasował się Leszek Pętlicki z Michalinowa (gm. Wieczfnia Kościelna). W klasyfikacji końcowej kategorii indywidualnej inwalidów zajął 5 miejsce, a w klasyfikacji drużynowej uplasował się na miejscu 4, choć drużyna startowała w niepełnym składzie.