Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Szkolenia Inkubator Mława Oskar kursy
Pumpjack Party Game Google Play
Logo

Policja ostrzega przed utrudnieniami w ruchu związanymi ze społecznymi pikietami


policja sliderrMławska policja ostrzega kierowców przed utrudnieniami w ruchu na drodze krajowej nr 7 w dniu 2 września (piątek), w godzinach 14:00- 17:00.  Przewidywane utrudnienia  związane są z planowanymi przez Społeczny Komitet Protestacyjny,  pikietami w miejscowości Wiśniewo oraz Uniszki Zawadzkie.

Zgodnie z posiadaną przez policję informacją, uczestnicy demonstracji będą przechodzić przez przejścia dla pieszych, usytuowane na drodze krajowej nr 7 w Uniszkach Zawadzkich oraz w Wiśniewie, w pobliżu budynku Urzędu Gminy.Choć demonstrujący deklarują, że ich zachowanie nie ma na celu zatamowania ruchu, można się jednak liczyć z  dużymi utrudnieniami.

Nad porządkiem i bezpieczeństwem oraz udrażnianiem  ruchu czuwać będą patrole policji.  Zaplanowane zostały także objazdy  w miejscowości Wiśniewo przez Modłę, Mławę ulicami Sienkiewicza, Warszawską i dalej drogą krajową nr 7. W  Uniszkach  Zawadzkich w kierunku Windyk przez Uniszki Cegielnia.

Policja apeluje do kierowców o omijanie w godzinach demonstracji  tego odcinka krajowej siódemki oraz bezzwłoczne stosowanie się do poleceń policjantów.

Źródło: KPP Mława

Pin It
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

2 komentarze

  1. jerzy 02/09/2016 o 09:53

    Przeciwko kurnikom. Bardzo dobrze jest ich juz za duzo unas

  2. kot 31/08/2016 o 13:00

    a przeciwko czemu będą protestować? chyba nie przeciwko brakowi ekspresówki?

Skomentuj

Portal codziennikmlawski.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Prosimy jednak o zachowanie kultury i nie używanie słów powszechnie uważanych za wulgarne i obraźliwe.
Nie upowszechniamy Twojego adresu e-mail.