Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo
meblolux

Policja ostrzega przed utrudnieniami w ruchu związanymi ze społecznymi pikietami


policja sliderrMławska policja ostrzega kierowców przed utrudnieniami w ruchu na drodze krajowej nr 7 w dniu 2 września (piątek), w godzinach 14:00- 17:00.  Przewidywane utrudnienia  związane są z planowanymi przez Społeczny Komitet Protestacyjny,  pikietami w miejscowości Wiśniewo oraz Uniszki Zawadzkie.

Zgodnie z posiadaną przez policję informacją, uczestnicy demonstracji będą przechodzić przez przejścia dla pieszych, usytuowane na drodze krajowej nr 7 w Uniszkach Zawadzkich oraz w Wiśniewie, w pobliżu budynku Urzędu Gminy.Choć demonstrujący deklarują, że ich zachowanie nie ma na celu zatamowania ruchu, można się jednak liczyć z  dużymi utrudnieniami.

Nad porządkiem i bezpieczeństwem oraz udrażnianiem  ruchu czuwać będą patrole policji.  Zaplanowane zostały także objazdy  w miejscowości Wiśniewo przez Modłę, Mławę ulicami Sienkiewicza, Warszawską i dalej drogą krajową nr 7. W  Uniszkach  Zawadzkich w kierunku Windyk przez Uniszki Cegielnia.

Policja apeluje do kierowców o omijanie w godzinach demonstracji  tego odcinka krajowej siódemki oraz bezzwłoczne stosowanie się do poleceń policjantów.

Źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

2 - liczba komentarzy w artykule "Policja ostrzega przed utrudnieniami w ruchu związanymi ze społecznymi pikietami"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
jerzy
Gość

Przeciwko kurnikom. Bardzo dobrze jest ich juz za duzo unas

kot
Gość

a przeciwko czemu będą protestować? chyba nie przeciwko brakowi ekspresówki?

wpDiscuz