Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Adam Chocholski triumfatorem mławskiego turnieju tenisowego


sliderNa zakończenie wakacji, we wtorek 30  sierpnia br. na mławskim korcie  rozegrany został kolejny już turniej tenisowy dla młodzieży. Tym razem zmierzyli się w nim tenisiści  w grupie wiekowej do 21 lat. Zaciętą rywalizację w tej grupie pewnie wygrał Adam Chocholski.

KSP Mława nabór

Zawody rozgrywane były systemem każdy z każdym, do jednego wygranego seta. Ilość wygranych setów – meczów decydowała o zajętym ostatecznie miejscu.

Wyniki turnieju

Adam Chocholski – I miejsce

Daniel Kaczerski – II miejsce

Maciej Sieradzki – III miejsce

Kamil Warmiński –  IV miejsce

Mateusz Lampkowski – V miejsce

Adam Welsand – VI miejsce

Mateusz Grudziński  VII miejsce

Za zajęcie I i II miejsca zawodnicy otrzymali puchary ufundowane przez Zarząd Towarzystwa Sportowego Relaks w Mławie. Pozostałym uczestnikom wręczono drobne upominki. Turniej zorganizował i poprowadził Janusz Dębski.

KK

Nie ma zdjęć w tej galerii.

 

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz