Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
kupimy twoje auto
Logo

Don Vasyl i Cygańskie Gwiazdy zagrali w Mławie


slider-donwasylW niedzielę, 21 sierpnia w Mławie koncertował zespół „Don Vasyl i Cygańskie Gwiazdy”.

Imprezę zaplanowano na estradzie w parku miejskim, jednak pogoda pokrzyżowała organizatorom plany. Koncert przeniesiono do sali Państwowej Szkoły Muzycznej w Mławie, do której niestety nie zmieścili się wszyscy przybyli na występ sympatycy zespołu. Impreza rozpoczęła się z prawie godzinnym opóźnieniem, publiczność cierpliwie czekała. Długie oczekiwanie wynagrodziło wspaniałe show zespołu. Don Vasyl i zespół wykonali największe i najbardziej znane piosenki cygańskie, które publiczność śpiewała wraz zespołem. Nie zabrakło słynnych przebojów takich jak: „Cyganeczka Zosia” „Ore, Ore”, „Graj piękny Cyganie”, „Jedno jest niebo dla wszystkich”. Widzowie podziwiali także ekspresyjne tańce i barwne stroje artystów.

« 1 z 2 »

RK

Pin It
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

10 - liczba komentarzy w artykule "Don Vasyl i Cygańskie Gwiazdy zagrali w Mławie"

avatar
888
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
dziadek
Gość

Życie jest pełne niespodzianek 🙂 jakiś czas temu był pogrom mławski a dziś Ci sami ludzie zapraszają i pchają się do cyganów i jeszcze im biją brawa :)))

z bliska
Gość

obiektywny—-czy Twoje pisanie postów, polega na zastraszaniu adwersarzy, dziadek ma rację, ze swej strony pochwala dla fotoreportera, który dokumentował to wydarzenie. BRAWO DON VASYL, BRAWO CYGANIE !!!!

z daleka
Gość

następny cwaniaczek

dziadek
Gość

obiektywny—– uważaj bo tobie może urwać ale co innego i zostaniesz kaleko.

obiektywny
Gość

nie podskakuj dziadosławie.

dziadek
Gość

Stroje dziewczyn przepiękne, ale tak mogą śpiewać i tańczyć tylko CYGANIE, zdjęcia także wspaniałe.

obiektywny
Gość

dupy nie urywa.

wpDiscuz