Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Don Vasyl i Cygańskie Gwiazdy zagrali w Mławie


slider-donwasylW niedzielę, 21 sierpnia w Mławie koncertował zespół „Don Vasyl i Cygańskie Gwiazdy”.

KSP Mława nabór

Imprezę zaplanowano na estradzie w parku miejskim, jednak pogoda pokrzyżowała organizatorom plany. Koncert przeniesiono do sali Państwowej Szkoły Muzycznej w Mławie, do której niestety nie zmieścili się wszyscy przybyli na występ sympatycy zespołu. Impreza rozpoczęła się z prawie godzinnym opóźnieniem, publiczność cierpliwie czekała. Długie oczekiwanie wynagrodziło wspaniałe show zespołu. Don Vasyl i zespół wykonali największe i najbardziej znane piosenki cygańskie, które publiczność śpiewała wraz zespołem. Nie zabrakło słynnych przebojów takich jak: „Cyganeczka Zosia” „Ore, Ore”, „Graj piękny Cyganie”, „Jedno jest niebo dla wszystkich”. Widzowie podziwiali także ekspresyjne tańce i barwne stroje artystów.

« 1 z 2 »

RK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

7 - liczba komentarzy w artykule "Don Vasyl i Cygańskie Gwiazdy zagrali w Mławie"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
dziadek
Gość

Życie jest pełne niespodzianek 🙂 jakiś czas temu był pogrom mławski a dziś Ci sami ludzie zapraszają i pchają się do cyganów i jeszcze im biją brawa :)))

z bliska
Gość

obiektywny—-czy Twoje pisanie postów, polega na zastraszaniu adwersarzy, dziadek ma rację, ze swej strony pochwala dla fotoreportera, który dokumentował to wydarzenie. BRAWO DON VASYL, BRAWO CYGANIE !!!!

CYGAN
Gość

CYGAN CYGANCE GRAŁ NA FUJARCE A CYGANKA GŁUCHA NADSTAWIA UCHA !!!

Nikodem
Gość

trochę powieje ironią 🙂 w latach dziewięćdziesiątych mławianie gonili cyganów za zabitą na pasach dziewczynę. Dzisiaj sami zapraszają ich do Mławy i biją im brawo….

z daleka
Gość

następny cwaniaczek

dziadek
Gość

obiektywny—– uważaj bo tobie może urwać ale co innego i zostaniesz kaleko.

obiektywny
Gość

nie podskakuj dziadosławie.

dziadek
Gość

Stroje dziewczyn przepiękne, ale tak mogą śpiewać i tańczyć tylko CYGANIE, zdjęcia także wspaniałe.

obiektywny
Gość

dupy nie urywa.

wpDiscuz