Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
gabinet pulmonologiczny Mława
Pumpjack Party Game Google Play
Logo

Opel omega kontra rowerzysta


sienkiewicza (3)W niedzielę 14 sierpnia o godz. 11: 20 doszło do zdarzenia drogowego w okolicy skrzyżowania ulicy Sienkiewicza i Andersa, przy zjeździe z wiaduktu kolejowego.

– W zdarzeniu drogowym na skrzyżowaniu ulic Sienkiewicza i Andersa doszło do czołowego zderzenia samochodu osobowego opel omega z rowerzystą. Sprawcą kolizji był kierujący autem 62 – letni mieszkaniec powiatu mławskiego. Kierujący rowerem 60 – letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu mławskiego miał w organizmie 0, 36 promila alkoholu – podaje sierż. szt. Aneta Prusik z KPP Mława.

JK

sienkiewicza (2) sienkiewicza (3) sienkiewicza sieniewicza 0

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Opel omega kontra rowerzysta"

avatar
888

Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
kot
Gość
kot
3 miesięcy 17 dni temu

znowu ten wiadukt, wije się jak wąż przez Mławę, zakręca na każdym zjeździe , wydłuża drogę przejazdu do Płocka .miejmy nadzieję, że chociaż zimą będzie dobrze posypany i bezpieczny. a swoją droga, pasażerowie peronu , z którego odjeżdżają pociągi do Warszawy mają niezłą ścieżkę zdrowia do kasy i do WC na dawny dworzec.dobrze, że chociaż już dwie windy czynne.

wpDiscuz