Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Zderzenie dwóch aut na „siódemce”


sliderWczoraj około godziny 16: 30 w okolicy skrzyżowania DK nr 7 z ulicą Warszawską doszło do zderzenia dwóch aut osobowych. Nikt nie został ranny.

– Zgłoszenie o zderzeniu dwóch aut osobowych na DK nr 7 otrzymaliśmy o godz. 16: 51. Na miejsce zdarzenia zadysponowane zostały dwa zastępy JRG Mława. Osób poszkodowanych w trakcie zdarzenia nie było. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, adsorpcji wycieków płynów eksploatacyjnych i usunięciu pozostałości powypadkowych. Na miejscu zdarzenia był zespół ratownictwa medycznego oraz patrol policji, która również kierowała ruchem na skrzyżowaniu. Policja ustala przebieg zdarzenia – informuje oficer dyżurny PSP Mława.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapoznaj się ze szczegółami TUTAJ

KOMENTARZE

1500