Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Na „siódemce” motocykl wpadł do rowu


DSC_0002W niedzielę 7 sierpnia na Drodze Krajowej nr 7 pomiędzy Mławą a Uniszkami Cegielnia kierujący motocyklem wjechał do rowu. Dwie osoby trafiły do szpitala.

KSP Mława nabór

– Zgłoszenie o zdarzeniu na DK nr 7 w pobliżu Mławy otrzymaliśmy o godzinie 14:05. Motocykl, którym podróżowały dwie osoby wypadł z pasa drogowego. Do zdarzenia zadysponowane zostały dwa zastępy JRG Mława. Na miejscy strażacy udzielili poszkodowanym osobom pierwszej pomocy, do czasu przyjazdu zespołu ratownictwa medycznego, który przewiózł obydwie poszkodowane osoby do szpitala. Obecna na miejscu policja ustala przebieg zdarzenia – informuje oficer dyżurny PSP Mława.

JK

DSC_0002 DSC_0001

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz