Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Szkolenia Inkubator Mława profesjonalny opiekun
Pumpjack Party Game Google Play
Logo

Kierująca skuterem potrącona na ulicy Sienkiewicza


sliderW dniu dzisiejszym (03 sierpnia) o godz. 6:00, na ul. Sienkiewicza w Mławie, w pobliżu przejścia dla pieszych przy sklepie Tabak kierowca Opla Astra potrącił jadącą skuterem kobietę.

– Jak wynika z ustaleń, kierujący samochodem marki Opel Astra, 26 – letni mieszkaniec pow. działdowskiego, bezpośrednio przed przejściem dla pieszych wyprzedził jadącą skuterem 55- letnią mieszkankę pow. mławskiego, po czym zajechał kierującej drogę, doprowadzając do zderzenia. Potrącona kobieta została przewieziona do szpitala w Mławie, gdzie po badaniach i udzieleniu jej pomocy medycznej została zwolniona do domu. Sprawca zdarzenia drogowego stracił prawo jazdy. Sprawa zostanie skierowana z wnioskiem o ukaranie do sądu – informuje Anna Pawłowska rzecznik prasowy KPP Mława.

JK

Pin It
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

Skomentuj

Portal codziennikmlawski.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Prosimy jednak o zachowanie kultury i nie używanie słów powszechnie uważanych za wulgarne i obraźliwe.
Nie upowszechniamy Twojego adresu e-mail.