Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

49 kierowców ukaranych w ciągu minionego weekendu, w tym dwóch pijanych


policja kontrolaW sobotę 30 lipca, o godz. 19: 50 w Szreńsku, patrol ruchu drogowego zauważył podejrzanie zachowującego się kierowcę samochodu marki Opel Vectra. Kierujący oplem zignorował sygnały do zatrzymania się ruszył do ucieczki ulicami Szreńska. Został zatrzymany po krótkim pościgu. Jak się okazało, 51- letni Stanisław L., mieszkaniec pow. mławskiego, miał w organizmie ponad 2, 80 promila alkoholu, ponadto kierował pojazdem  bez uprawnień. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

KSP Mława nabór

W niedzielę, o godz. 18:25, w miejscowości Wróblewo, interweniujący patrol ruchu drogowego zatrzymał do kontroli kierującego motorowerem. Marek K. lat 38, mieszkaniec pow. mławskiego miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Trwają czynności policji.

Podczas weekendu policjanci sprawdzili stan trzeźwości 280 kierujących. Kontrole prowadzone były na drogach całego pow. mławskiego. Zgodnie z zapowiedziami, policjanci stosowali również surowe kary wobec  sprawców wykroczeń drogowych, które są głównymi  przyczynami wypadków, tj. nadmierna prędkość, wyprzedzanie w miejscu niedozwolonym. W sumie ukarano 49 kierujących, w 2 przypadkach skierowano  wniosek o ukaranie do sądu.

Źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz