Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Dni Szreńska 2016 z niefortunnym zakończeniem – fotorelacja część III


sliderW tym roku mieszkańcy gminy Szreńsk 30 – 31 lipca wspólnie bawili się w na gminnym święcie przede wszystkim w samym centrum Szreńska, gdzie ustawiona była scena.

KSP Mława nabór

Pierwszy, sobotni dzień minął pod znakiem zawodów sportowych, pokazów strażackich, parady motocykli, akrobacji na quadzie. Nie zabrakło również akcentów muzycznych. Na scenie wystąpiła Orkiestra Dęta ze Szreńska, a do tańca grał zespół Cameleon. W niedzielne popołudnie propozycją wspólnej zabawy dla dzieci i młodzieży były prowadzone ze sceny różne tańce, konkursy, gry i zabawy. Na scenie w programach artystycznych pięknie zaprezentowały się dzieci ze Szkoły Podstawowej w Proszkowie oraz uczniowie Zespołu Placówek Oświatowych w Szreńsku. Innego rodzaju, choć równie gorące emocje wzbudziły, wpisane już w tradycję Dni Szreńska rywalizacje sportowe w przeciąganiu liny i wyciskaniu siedemnastokilowego odważnika. Uczestnicy wszystkich zawodów sportowych otrzymali z rąk wójta Marka Nitczyńskiego puchary i nagrody. W wieczornej części imprezy wystąpił zespół Skaner. Zabawę taneczną, zwykle trwającą do późnych godzin nocnych, tym razem zaplanowano przy akompaniamencie zespołu Number One.  Wśród niedzielnych atrakcji znalazła się również wystawa maszyn rolniczych, oraz rozstawione na błoniach wesołe miasteczko.  Tam właśnie w godzinach wieczornych, na karuzeli doszło do wypadku, w wyniku którego ranne zostały trzy osoby. O tym pisaliśmy już w Codzienniku Mławskim  tutaj.

JK

« 1 z 3 »
Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz