Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Matka miała blisko 3 promile alkoholu, ojciec ponad 2 – opiekowali się dzieckiem.


DSC_0009Trwają czynności mławskiej policji oraz  sądu rodzinnego w sprawie rodziców, którzy pijani opiekowali się swoim 10- miesięcznym dzieckiem. Matka dziecka miała blisko 3 promile alkoholu w organizmie, ojciec ponad 2 promile.  Policję powiadomiła anonimowa osoba.

Do zdarzenia doszło we wtorek, 26 lipca o godz. 20:30 na jednym z osiedli w centrum Mławy. Policja otrzymała zgłoszenie, że nietrzeźwa kobieta z maleńkim dzieckiem na ręku  znajduje się na ulicy.  Interweniujący  patrol ustalił, że 28- letnia matka dziecka pokłóciła się ze swoim konkubentem i wybiegła na ulicę, zabierając synka. W organizmie miała blisko 3 promile alkoholu. W mieszkaniu policjanci zastali nietrzeźwego ojca dziecka. 26- letni mężczyzna miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. W mieszkaniu panował bałagan i zaduch, stały butelki po alkoholu. Okazało się, że para wraz z dzieckiem przeprowadziła się do Mławy  niedawno, wcześniej mieszkali w Ciechanowie, gdzie znajdowali się pod nadzorem pracownika socjalnego.

Po wtorkowej  interwencji policji, nietrzeźwi rodzice dziecka trafili do mławskiego aresztu. Dziecko zostało przewiezione na badania do szpitala w Mławie. Stan 10- miesięcznego chłopczyka oceniono jako dobry.  Sprawa została skierowana do sądu rodzinnego, który będzie prowadził dalsze czynności w tej sprawie.

Źródło: KPP Mława

 

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl