Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Śmiertelny wypadek w okolicach Syberii – aktualizacja


syberia wypadekDo tragicznego w skutkach wypadku, w którym śmierć poniosło czteroletnie dziecko doszło dziś (19 lipca) w okolicach miejscowości Syberia gm. Strzegowo.

– Zgłoszenie o zdarzeniu otrzymaliśmy o godzinie 18:10. W okolicach miejscowości Syberia samochód osobowy marki Audi 80, w którym jechały dwie osoby – ojciec z czteroletnim dzieckiem uderzył w przydrożne drzewo stroną od pasażera. Obecne na miejscu wypadku dwa zespoły ratownictwa medycznego udzielały pierwszej pomocy, prowadząc resuscytację. Niestety czterolatka nie udało się uratować. Do zdarzenia zadysponowane zostały dwa zastępy JRG Mława oraz OSP Strzegowo i OSP Dąbrowa. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca wypadku. Na miejscu obecne były dwa patrole policji, która ustala przebieg zdarzenia – informuje oficer dyżurny PSP Mława.

Aktualizacja 20.07.2016

– Trwają czynności mławskiej policji i prokuratury w sprawie tragicznego wypadku, w którym zginęło 4- letnie dziecko. Do zdarzenia doszło 19 lipca o godz. 18:00,  na drodze relacji Bońkowo Kościelne – Syberia.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący samochodem marki Audi 80, 23- letni mieszkaniec pow. mławskiego, jadąc w kierunku miejscowości Syberia, podczas manewru wymijania, na łuku drogi, samochodu marki Skoda Octavia, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze, następnie na przeciwległy pas ruchu i uderzył w drzewo. Podczas manewru wymijania nie doszło do zderzenia się  pojazdów. Kierujący audi mężczyzna przewoził na przednim siedzeniu pasażera, w foteliku ochronnym, swojego 4- letniego synka. Dziecko doznało licznych obrażeń ciała i zmarło na miejscu wypadku. Służby ratunkowe powiadomił kierujący  skodą świadek zdarzenia.  Kierowca audi został przewieziony do szpitala w Mławie, był trzeźwy. Po udzieleniu mu pomocy medycznej, wyszedł do domu. Policja i prokuratura ustalają szczegółowo przebieg  oraz wszelkie  przyczyny tego tragicznego zdarzenia – informuje Anna Pawłowska rzecznik prasowy KPP Mława.

JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl