gabinet pulmonologiczny Mława
kupimy twoje auto

Zawodnicy z rejonu mławskiego na XVI Międzynarodowym Turnieju Warcabowym

leszek-podiumW zakończonym   XVI Międzynarodowym  Turnieju Warcabowym zwanym  „POLSKA GRA ” dobrze  spisali się nasi zawodniczy z rejonu mławskiego.

Leszek Pętlicki mieszkaniec Michalinowa gmina Wieczfnia zajął 3 miejsce w kategorii  zawodników niepełnosprawnych, 7 miejsce w tej kategorii zajął mieszkaniec Mławy Zenek Mieszkowski aktualny Mistrz Europy w kategorii spesholipik .

5 miejsce w klasyfikacji Open zajął Karol Cichocki z Iłowa uczeń Katolickiego Liceum w Mławie. Karol rok temu wygrał ten turniej i jest jedynym  zwycięzcą z Polski .

Turniej rozegrany był w dniach 05-11.07.2016 na zamku w Nidzicy.  Startowało 68 zawodników z takich krajów jak Surinam (Ameryka Południowa) z Tajlandi (Azja). Europę reprezentowali zawodniczy z Holandii, Ukrainy, Białorusi, Łotwy, Estonii  i Polski.