Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Tanecznym krokiem…Tango przez zakochaną Mławę


barrio-locoW niedzielę, 17 lipca o godz. 18.00, na estradzie w Parku Miejskim wystąpi zespół tanga argentyńskiego BARRIO LOCO! Nie może Ciebie tam zabraknąć!

Być może pamiętają Państwo projekt o tym samym tytule co koncert, który w 2013 r. realizowany był w Mławie, a jego uczestnikami byli nasi mławscy seniorzy z Klubu MILONGA. To właśnie udział w tym projekcie dał nazwę temu klubowi, który działa w MDK. Wracamy do tych klimatów, a więc sensualnej rozmowy kobiety i mężczyzny w tańcu oraz muzyki przepełnionej emocjami. W świat tanga zabierze nas zespół muzyczny BARRIO LOCO.
Zespół powstał niedawno, choć jego członkowie znają się od lat i nie raz już ze sobą współpracowali. Ich specjalnością są tanga — te rodem, prosto z La Boca w Buenos Aires, grane i śpiewane z prawdziwie argentyńską pasją. Grają zarówno tango nuevo, czyli muzykę stworzoną przez Astora Piazzollę, jak i tango vero — czyli piosenki Carlosa Gardela i innych bogów przedwojennych scen Argentyny. Ostatnio postanowili również włączyć do repertuaru piękne, przedwojenne tanga polskich artystów — Adama Astona, Alberta Harrisa czy Hanki Ordonówny.

Zespół tworzą: Alicja Borkowska, Piotr Malicki, Grzegorz Bożewicz. Na naszym spotkaniu z tangiem nie może zabraknąć tańca – każdy tego wieczoru będzie mógł nauczyć się kroków i zatańczyć tango argentyńskie pod okiem mistrzowskiej tanecznej pary. Pierwsza wielka mławska Milonga…— koniecznie trzeba to przeżyć!

Źródło: MDK Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl