Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
gabinet pulmonologiczny Mława
Pumpjack Party Game Google Play
Logo

Poznaliśmy projekt ronda na skrzyżowaniu ulic przy policji


rondo-sliderW piątek 8 lipca w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Mławie odbyło się spotkanie dotyczące budowy ronda na skrzyżowaniu ulic Kościuszki i Lelewela. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele władz lokalnych, radni powiatowi i radni miejscy oraz mieszkańcy miasta Mława.

Przedstawiciel firmy REJPROJEKT z Krakowa zaprezentował koncepcję rozbudowy skrzyżowania ulic Kościuszki, Lelewela, Sienkiewicza. Z przedstawionej koncepcji wynika, że planowana jest też przebudowa ulic Kościuszki, Lelewela, Granicznej i Brukowej. Na skrzyżowaniu ulic Kościuszki  i Zuzanny Morawskiej ma powstać mniejsze rondo. Do 30 listopada b.r. ma zostać opracowany projekt przebudowy skrzyżowania oraz wymienionych ulic. Cała inwestycja ma być zrealizowana do końca 2018 roku.

Na liczne pytania odpowiadali przedstawiciel firmy REJPROJEKT, dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg Leszek Ślubowski i Janusz Wiśniewski dyrektor Wydziału Infrastruktury Starostwa Powiatowego w Mławie.

Mieszkańcy mogą zgłaszać swoje propozycje i uwagi do końca lipca b.r. do Powiatowego Zarządu Dróg w Mławie.

RK

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
888

wpDiscuz