Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Jacek Szlachta radny powiatowy podziękowanie wybory samorządowe 2018
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Letnia zabawa taneczna dla seniorów


sliderWczorajsze, niedzielne popołudnie, zarówno goście jak i mieszkańcy Mławy mogli spędzić na potańcówce w parku miejskim. Przez ponad trzy godziny trwała taneczna zabawa w rytm znanych i lubianych melodii granych przez Piotra Marlęgę.

Słoneczne ogrody Mława

Tanecznie pod chmurką – to pierwsza letnia impreza organizowana na estradzie miejskiego parku zorganizowana przez Stowarzyszenie na Rzecz Wspierania Aktywności Seniorów AS.

Zabawa taneczna pod chmurką stanowi próbę odnowienia tradycji organizowania potańcówek w mławskim parku.

JK

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500