Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

XVIII Zawkrzeński Rajd Rowerowy zakończony


sliderMiniony weekend minął w Mławie pod znakiem imprez adresowanych przede wszystkim do miłośników jazdy rowerem. Na niedzielę zaplanowane były wyścigi rowerowe nad Zalewem Ruda, a w sobotę Klub Seniora Pogodny Uśmiech wraz z Mławską Halą Sportową zaprosiły wszystkich chętnych na rekreacyjno – turystyczną  jazdę rowerami.

KSP Mława nabór

Zawkrzeński Rajd Rowerowy ma już swoją 18 letnią tradycję, tak więc nawet pomimo upalnej pogody i tym razem chętnych nie zabrakło.  Rowerzyści wyruszyli spod Mławskiej Hali Sportowej  o godzinie 10. Trasa rajdu wiodła obrzeżami mławskiego lasu, co pozwoliło uczestnikom nie narażać się na nadmierne nasłonecznienie. W programie rajdu znalazły się elementy patriotyczne. Wzruszającym momentem było złożenie pod Pomnikiem  Polskiego Piechura w Uniszkach Zawadzkich wiązanki polnych kwiatów, nazbieranych wcześniej przez uczestników na trasie rajdu.

Na mecie rowerowej eskapady  na jej uczestników czekał posiłek, o który zatroszczyli się organizatorzy. Każdy uczestnik rajdu otrzymał pamiątkowy medal, a w sposób szczególny wyróżniona została Maria Sadza – jego najstarsza i Maja Kacprzak – najmłodsza uczestniczka.

RK

« 1 z 2 »
Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "XVIII Zawkrzeński Rajd Rowerowy zakończony"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
megi25
Gość

super 🙂

wpDiscuz