Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Joker przegrał po raz drugi. Górą Zielone Miasto


Do końca tegorocznych rozgrywek Dan-Bud Amatorskiej Ligi Orlika pozostały zaledwie trzy kolejki. Szansę na tytuł zachowały dwa zespoły. Z walki o mistrzostwo wypadli raczej reprezentanci Jokera.

W rywalizacji z Zielonym Miastem zanotowali drugą porażkę w sezonie. Na pierwsze trafienie Przemysława Radziszewskiego zdołali odpowiedzieć pięknym i przede wszystkim skutecznym uderzeniem z rzutu wolnego Zbigniewa Krystkiewicza.

Pójście za ciosem się nie udało. Wręcz przeciwnie, po przerwie Radziszewski rozstrzelał się na dobre. Trafił do bramki dwa razy, a mógł trafić jeszcze raz, ale piłka zatrzymała się na poprzeczce (jego wyczyn powtórzył także kolega z zespołu Robert Smoliński). To rozstrzygnęło o losach konfrontacjach. Bramka zdobyta przez Dawida Barcińskiego nie była w stanie już nic zmienić.

Joker tracili do Oldboyów już siedem punktów. Obrońcy tytułu nie zwalniają tempa, teraz bez większego trudu rozstrzelali Nettera. Na czwarte miejsce przebili się natomiast reprezentanci Ssang Geum. Sparcie zaaplikowali aż sześć goli. Natomiast w pozostałych meczach takich popisów strzeleckich już nie było. LG pokonało Dziki, a Lubas zremisował z Marco.

Następna kolejka odbędzie się we wtorek 28 czerwca. Oto zestaw par:  Lubas – Mar-Trans Service, Ssang Geum – Netter, Oldboy – LG, Zielone Miasto – Sparta, Marco – Joker, Dziki – pauza

 IX kolejka (23.06): LG – Dziki 2:1 (R. Manowski, M. Buczkowski – K. Stępień), Sparta – Ssang Geum 0:6 (samobójcza, T. Ambroziak, A. Wąsowski 2, P. Szempliński 2), Netter – Oldboy 0:4 (A. Karpiński 2, samobójcza, M. Walczak), Marco – Lubas 1:1 (R. Smoliński – P. Łojewski), Zielone Miasto – Joker 3:2 (Prz. Radziszewski 3 – Z. Krystkiewicz, D. Barciński), Mar-Trans Service – pauza

Bez tytułu

Klasyfikacja strzelców: 17-  Mariusz Walczak, Andrzej Karpiński (obaj Oldboy), 11 – Przemysław Radziszewski (Zielone Miasto), 7 – Mateusz Sokół (Dziki)

RS

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz