Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Konrad Wojnarowski kandydat do sejmiku PSL Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
Agnieszka Ewa Rychcik-Nowakowska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Dawajmy sobie książki na Jana. Każdy dostał książkę za darmo


slider2Na chodniku przed Miejską Biblioteką Publiczną każdy mógł w prezencie wybrać sobie książkę. Za darmo.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Do mławian w ciągu dwóch godzin akcji trafiło około 400 egzemplarzy najróżniejszych książek. Biblioteka już po raz drugi takie „chodnikowe spotkanie z książką” organizuje. Rozdawane książki pochodzą od osób, które z różnych względów muszą się ich pozbyć, a nie chcą wyrzucić ich do śmieci, więc przekazują je bibliotece.   Mottem akcji jest hasło: „Dawajmy sobie książki na Jana. Podarujmy tego dnia ludziom, których podziwiamy, lubimy i kochamy… książkę”.

Data takiego happenigu nie jest przypadkowa. Przypada bowiem w dniu imienin Jana Kochanowskiego, najwybitniejszego polskiego pisarza epoki odrodzenia, twórcy literackiej polszczyzny, najwybitniejszego polskiego poety tego czasu.

Gorącymi orędowniczkami akcji są pracownice naszej biblioteki, które zachęcały i doradzały przy wyborze książki dla siebie lub najbliższych.

JK

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
...

Należy dodać, że przez cały czas można przynosić i za darmo brać książki z kącika, który jestzorganizowany w korytarzu biblioteki – nie są potrzebne jakieś specjalne akcję 🙂