Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Michał Różański zwycięzcą III Pasłęckiego MTB Maratonu


Bez tytułuMichał Różański pochodzący z Mławy, a obecnie zawodnik HCC BCT Gdynia zwyciężył w III Pasłęckim MTB Maratonie na dystansie 44 km. Na mecie zjawił się ponad minutę wcześniej niż kolejny zawodnik.

KSP Mława nabór

Michał od samego startu jechał w przedzie peletonu. Połowę pierwszej rundy jechał równo z czołówką, potem po samotnej ucieczce już do samej mety jechał solo. Wypracował tak dużą przewagę, że nawet przygoda z oznakowaniem trasy, która spowodowała, że wielu zawodników w tym i Michał pogubiło się, nie odebrała mu zwycięstwa. Zwyciężył pewnie,  z czasem 1:57:35

Drugi z braci Różańskich – Łukasz, po upadku na trasie ostatecznie został sklasyfikowany na 13 miejscu w kat. Open i na 4 w kategorii M2.

JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz