Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Niech żyje bal … w Gimnazjum nr 2

slider17 czerwca 2016 roku gimnazjaliści z mławskiej „dwójki” wspólnie z rodzicami i nauczycielami byli uczestnikami  kolejnego już balu. W tym niezwykłym dniu Gimnazjum nr 2 zmieniło się w przepiękny bajkowy dwór.

KSP Mława nabór

Uroczystość rozpoczęła się od zabrania głosu przez Pana dyrektora Jarosława Jabłonowskiego, który przypomniał młodzieży, jacy byli gdy po raz pierwszy przekraczali próg tej szkoły po dzień dzisiejszy, kiedy wychodzą z niej jako piękne kobiety i dojrzali mężczyźni.

Następnie głos zabrała Pani Przewodnicząca Komitetu Rodzicielskiego – Magdalena Miecznikowska, która w imieniu rodziców złożyła serdeczne podziękowania wszystkim nauczycielom za ich wkład w wychowanie i naukę oraz zabawę.

Po przemówieniu trzecioklasiści z różami w dłoniach podeszli do swoich nauczycieli, dziękując im za trzyletnią naukę.

W taki oto sposób zakończyła się część oficjalna, a zgodnie ze staropolskim zwyczajem bal rozpoczął się polonezem. Potem już tylko taniec przy wspaniałej  muzyce zespołu Profi Dance.

NIECH ŻYJE BAL… w Gimnazjum nr 2

Źródło: Gimnazjum nr 2 w Mławie

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz