Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Tomasz Gralewicz Jerzy Rakowski kandydat do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Jechał „siódemką” zupełnie pijany


policjaNiechlubnym rekordzistą stał się mieszkaniec Pionek zatrzymany wczoraj (21 czerwca) przez policję na stacji paliw w Uniszkach Zawadzkich. Miał ponad 3,40 promila alkoholu.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Trwają czynności mławskiej policji, w sprawie zatrzymania nietrzeźwego kierującego samochodem marki Opel Vectra. Mieszkaniec Pionek, podczas kontroli drogowej,  miał w organizmie ponad 3,40 promila alkoholu. Do zdarzenia doszło 21 czerwca o godz. 21:00 w Uniszkach Zawadzkich.

Jak wynika z wstępnych ustaleń, kierujący oplem vectrą, 40 – letni Marcin D., mieszkaniec Pionek, jadąc drogą krajową nr 7  w kierunku Warszawy, zjechał na stację paliw w miejscowości Uniszki Zawadzkie. Jego zachowanie wzbudziło podejrzenia pracowników stacji, którzy natychmiast powiadomili policję. Interweniujący patrol ruchu drogowego  zatrzymał kierującego do kontroli. Okazało się, że mężczyzna siedzący za kierownica auta ma w organizmie ponad 3,40 promila alkoholu. W samochodzie przewoził pasażera – także nietrzeźwego. Kierowca opla został osadzony w mławskim areszcie. Stracił prawo jazdy. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

Pomimo systematycznych kontroli drogowych, apeli policji oraz coraz częstszych sygnałów ze strony świadków, wciąż niestety nie brakuje nietrzeźwych za kierownicą – nawet w tak rekordowym stanie nietrzeźwości. Dlatego tak ważny jest społeczny sprzeciw wobec nietrzeźwych za kierownicą i natychmiastowa reakcja. Bezpieczeństwo na drodze zależy bowiem od każdego z nas.

oprac. JK

źródło:KPP Mława

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500