Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Szkolenia Inkubator Mława profesjonalny opiekun
Pumpjack Party Game Google Play
Logo

Jechał „siódemką” zupełnie pijany


policjaNiechlubnym rekordzistą stał się mieszkaniec Pionek zatrzymany wczoraj (21 czerwca) przez policję na stacji paliw w Uniszkach Zawadzkich. Miał ponad 3,40 promila alkoholu.

Trwają czynności mławskiej policji, w sprawie zatrzymania nietrzeźwego kierującego samochodem marki Opel Vectra. Mieszkaniec Pionek, podczas kontroli drogowej,  miał w organizmie ponad 3,40 promila alkoholu. Do zdarzenia doszło 21 czerwca o godz. 21:00 w Uniszkach Zawadzkich.

Jak wynika z wstępnych ustaleń, kierujący oplem vectrą, 40 – letni Marcin D., mieszkaniec Pionek, jadąc drogą krajową nr 7  w kierunku Warszawy, zjechał na stację paliw w miejscowości Uniszki Zawadzkie. Jego zachowanie wzbudziło podejrzenia pracowników stacji, którzy natychmiast powiadomili policję. Interweniujący patrol ruchu drogowego  zatrzymał kierującego do kontroli. Okazało się, że mężczyzna siedzący za kierownica auta ma w organizmie ponad 3,40 promila alkoholu. W samochodzie przewoził pasażera – także nietrzeźwego. Kierowca opla został osadzony w mławskim areszcie. Stracił prawo jazdy. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

Pomimo systematycznych kontroli drogowych, apeli policji oraz coraz częstszych sygnałów ze strony świadków, wciąż niestety nie brakuje nietrzeźwych za kierownicą – nawet w tak rekordowym stanie nietrzeźwości. Dlatego tak ważny jest społeczny sprzeciw wobec nietrzeźwych za kierownicą i natychmiastowa reakcja. Bezpieczeństwo na drodze zależy bowiem od każdego z nas.

oprac. JK

źródło:KPP Mława

Pin It
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
888
wpDiscuz