Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Święto Przedszkolaka w Szkole Podstawowej w Dzierzgowie


DSCN4781Tuż przed zakończeniem roku szkolnego, dnia 15 czerwca 2016 r.  dzieci z oddziałów przedszkolnych Szkoły Podstawowej w Dzierzgowie obchodziły ŚWIĘTO PRZEDSZKOLAKA.

KSP Mława nabór

Wszyscy jesteśmy przyzwyczajeni do występów dzieci, które przygotowują przedstawienia dla swoich rodziców. Jednak tego dnia wszystko było inaczej.

Rodzice chcąc sprawić swoim pociechom ogromną niespodziankę, wcielili się w rolę aktorów i przygotowali spektakl, pt. „Czerwony Kapturek”.  W przedstawieniu można było obejrzeć groźną Czarownicę i krzyczącą Księżniczkę, głodnego Wilka, rozśpiewanego Smoka, pięknego Królewicza i wesołego Krasnoludka, zakochanego Narratora, zaczarowaną Żabę, zdenerwowane Drzewo, roztańczonego Czerwonego Kapturka oraz roztropną Babcię.

Przedszkolaki obejrzały występ z zapartym tchem i z niecierpliwością oczekiwały kolejnych postaci, które pojawiały się na scenie.

Całe przedstawienie było przygotowane bardzo profesjonalnie. Kostiumy, scenografia, a szczególnie gra aktorska wzbudziły wśród najmłodszej publiczności ogromny zachwyt. Przedszkolaki były bardzo dumne ze swoich rodziców – aktorów.

Na koniec dzieci otrzymały upominki przygotowane przez rodziców.

źródło i foto: SP w Dzierzgowie

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz