Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Rodzinne śpiewanie w MPS nr 3


sliderPanie – Katarzyna Sęczkowska i Katarzyna Czarnomska z Miejskiego Przedszkola Samorządowego nr 3 w Mławie zorganizowały festiwal „Rodzinne śpiewanie”.

KSP Mława nabór

Na scenie prezentowały się dzieci  5 i 6 letnie wraz z rodzeństwem, mamami, tatami, rodzicami. Śpiewano przy podkładzie muzycznym lub własnym akompaniamencie. Repertuar towarzyszący występom był bardzo zróżnicowany.

Naturalna, szczera i spontaniczna interpretacja wykonywanych piosenek wywoływała  gromkie oklaski i uśmiech na twarzach widzów i jury. Występy oceniało jury w składzie:  Grażyna Olejarczyk, Anna Kaszubska, Marta Barioni.  Wszystkie rodziny otrzymały pamiątkowe  dyplomy uczestnictwa.

Muzyka nie tylko łączy pokolenia, ale daje też daje dużo pozytywnej energii, radości i uśmiechu. Właśnie tych emocji nie zabrakło podczas rodzinnych występów.

Przed publicznością wystąpili:
1. Mateusz Mossakowski, Oliwia Sawicka
2. Kacper Cichaczewski ,Magdalena Cichaczewska
3. Natalia Kuśmierczyk, Krystian Kuśmierczyk
4. Magdalena Wasiela, Aleksandra Wasiela
5. Krzysztof Osiecki – Szymański, Katarzyna Szymańska, Dariusz Osiecki
6. Oliwia Jędrzejewska, Aneta Jędrzejewska
7. Tomasz Grędziński, Radosław Grędziński
8. Olga Szczepańska, Agata Szczepańska

« 1 z 2 »

RK

 

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz