Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Zderzenie na „siódemce”


sliderDwa auta osobowe Toyota i Volkswagen zderzyły się dziś (11 czerwca) rano na skrzyżowaniu „siódemki” i ulicy Warszawskiej. Na szczęście obyło się bez ofiar. Chwilowo ruchem na skrzyżowaniu kierowała straż i policja.

KSP Mława nabór

– Zgłoszenie o zdarzeniu otrzymaliśmy o godzinie 7:50. Na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 7 z ulicą Warszawską doszło do zderzenia dwóch aut osobowych. Nikt nie został poszkodowany. Dwa zastępy JRG Mława prowadziły na miejscu działania polegające na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz usunięciu z jezdni pozostałości po zderzeniu. Na miejscu był zespół ratownictwa medycznego oraz policja, która ustala okoliczności i przebieg zdarzenia – informuje oficer dyżurny PSP Mława.

JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

2 - liczba komentarzy w artykule "Zderzenie na „siódemce”"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Obywatel
Gość

Jak to jest możliwe że na skrzyżowaniu z sygnalizacją doszło do tej stłuczki? Przecież sygnalizacja daje 100% pewność bezpieczeństwa. Może tylko na Nowowiejskiej? Kto wie?

...
Gość

100% bezpieczeństwa i owszem, ale… wszyscy muszą się stosować do sygnalizacji, a niektórym zawsze się spieszy i wjeżdżają na skrzyżowanie tuż po zapaleniu się czerwonego światła, niejednokrotnie udało mi się zaobserwować takich „mądrali” kierowców, którzy nie szanują ani swojego zdrowia i mienia, ani współużytkowników.

wpDiscuz