Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Lipowiec Kościelny. Cudownych rodziców mam …


OLYMPUS DIGITAL CAMERA

KSP Mława nabór

Tak niedawno obchodziły Dzień Dziecka. Teraz swoim ukochanym rodzicom sprawiły niespodziankę i zaprosiły ich w szkolne mury, by wspólnie świętować Dzień Rodzica.

7 czerwca 2016r. o godz.16.00 w Szkole Podstawowej im. bł. bp. L. Wetmańskiego w Lipowcu Kościelnym został zorganizowany Dzień Rodzica. Uczniowie klas  0-II wraz z wychowawcami  p. Grażyną Kłosowska, p. Grażyną Bartoszewską, p. Anną Łopaczewską przygotowali część artystyczną, w której wyśpiewały i wyrecytowały życzenia dla swoich Mam i Tatusiów. Własnoręcznie też przygotowały prezenty dla swoich Rodziców.

Na uroczystości obecny był również dyrektor Jerzy Nowakowski, który na początku złożył Rodzicom serdeczne życzenia z okazji Dnia Matki i zbliżającego się Dnia Ojca.

W trakcie spotkania wręczono dyplomy i nagrody uczniom kl. I, którzy w ramach konkursu klasowego fotografowali wiosenne krajobrazy.

Rodzice byli bardzo zadowoleni, szczęśliwi i dumni ze swoich dzieci. Dzień Rodzica wpisał się już w tradycję miejscowej szkoły. Na koniec wszyscy uczestnicy uroczystości zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie.

źródło i foto: SP Lipowiec Kościelny

oprac. JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz