Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Zawkrze zarządzenie wspólnotami
Logo

15 – lecie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Ciechanowie


sliderZ  tej okazji  4 czerwca w auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Ciechanowie miały miejsce jubileuszowe uroczystości. Wśród gości między innymi pojawili się wicepremier oraz Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego Jarosław Gowin, wiceminister Obrony Narodowej prof. Wojciech Fałkowski, rektorzy 11 wyższych uczelni z Polski i Litwy, parlamentarzyści, lokalne władze samorządowe, służby mundurowe.

Wiceminister Jarosław Gowin wraz z przewodniczącym konwentu PWSZ Mirosławem Koźlakiewiczem wręczyli medale Komisji Edukacji Narodowej za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania pracownikom uczelni: rektorowi doc. dr Leszkowi Zygnerowi , dr Agnieszce Bukowskiej, mgr Joannie Wierzbickiej, dr Danielowi Bartosiewiczowi i dr Przemysławowi Miecznikowi.

Doc. dr Leszek Zygner wyróżniony został również Medalem Pro Masovia nadanym przez

Marszałka Województwa Mazowieckiego, a dyplomy uznania otrzymali prorektor – dr inż. Grzegorz Koc, kanclerz – mgr inż. Piotr Wójcik, dziekan Wydziału Ochrony Zdrowia i Nauk Humanistycznych – dr Bożena Ostrowska, pełnomocnik Rektora ds. Jakości Kształcenia – dr Małgorzata Marcysiak.

Uczelnia w podziękowaniu za szczególne zaangażowanie i jej wspieranie wręczyła „Laur PWSZ w Ciechanowie”. Wśród wyróżnionych znaleźli się: przewodniczący konwentu Mirosław Koźlakiewicz, była prorektor prof. Bibiana Mossakowska, były prorektor prof. Ryszard Juszkiewicz, były rektor prof. Andrzej Kolasa, wójt Gminy Ciechanów Marek Kiwit, prezydent Krzysztof Kosiński i Rada Miasta Ciechanów, burmistrz Sławomir Kowalewski i Rada Miasta Mława, starosta Włodzimierz Wojnarowski i Rada Powiatu Mławskiego.

oprac. JK

źródło i foto: PWSZ w Ciechanowie

Pin It
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

3 - liczba komentarzy w artykule "15 – lecie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Ciechanowie"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
PosadySwoimLudziom
Gość

Starosta ciechanowski nie współpracuje? bo nie dostał laurki …

Ktoś
Gość

Ano… nie wszystkich stać na tak wielkie zaangażowanie i nie wszyscy są tak hojni…

Ktoś
Gość

Ciekawe jaką kwotę „zaangażował” i jaką kwotą wsparł ciechanowską uczelnie PWSZ, burmistrz Sławomir Kowalewski czy też starosta Włodzimierz Wojnarowski
Ciekawe również jaka jest wartość tej statuetki i ile za to wsparcie można by było kupić tych statuetek, tzn jak bardzo burmistrz przepłacił.
Ja też tak potrafię szastać pieniędzmi na lewo i prawo, jeśli mi ktoś je da za friko i pozwoli robić z nimi co mi sie żywnie podoba

wpDiscuz