Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Mława. Pożar w kuchni


sliderTo kolejny przypadek, kiedy pozostawiona w garnku na włączonej kuchni gazowej potrawa omal nie stała się przyczyną bardzo poważnego zagrożenia. Pożar powstały z tej przyczyny gasili wczoraj strażacy na ulicy Słowackiego.

KSP Mława nabór

– O godzinie 17:46 otrzymaliśmy zgłoszenie o dymie wydobywającym się o okna jednego z mieszkań budynku wielorodzinnego na ulicy Słowackiego w Mławie. Do zdarzenia zadysponowane zostały trzy zastępy JRG Mława. Na miejscu strażacy stwierdzili pożar w kuchni jednego z mieszkań wywołany pozostawioną na kuchni gazowej potrawą. Działania straży polegały na podaniu prądu wody, aż do całkowitego ugaszenia pożaru. Pomieszczenia zostały sprawdzone i przewietrzone. Zniszczeniu uległo wyposażenie i umeblowanie pomieszczenia kuchennego, straty oszacowano na 500 zł. Wartość uratowanego mienia to około 10 tys. zł. Obecna na miejscu zdarzenia policja ustala jego przyczynę – podaje rzecznik prasowy PSP Mława bryg. Marek Augustynowicz.

JK

DSC_0001 DSC_0002 DSC_0003 DSC_0005

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz