Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Marcin Burchacki kandydat na burmistrza Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
Cezary Kądrzycki kandydat do Rady Miasta Mława
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Dzień dziecka w SP nr 7 tanecznie i sportowo


sliderPomimo że dzieci 1 czerwca przyszły rano do „siódemki” tak jak co dzień, czekały na nie atrakcje zupełnie odmienne niż codzienne lekcje w klasach.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Starsze dzieci na Sali gimnastycznej obejrzały występ ukraińskiego dziecięcego Teatru Tańca „Kwieciste Gwiazdy”. Tancerze z Ukrainy – rówieśnicy zgromadzonych na sali gimnastycznej uczniów, zaprezentowali kilkanaście układów tanecznych do tradycyjnej muzyki ukraińskiej i rosyjskiej. Młodzi tancerze zaprezentowali też układy baletowe i taniec współczesny. Aplauz słuchaczy wzbudziła zarówno sprawność i gracja tańczących jak i piękne kolorowe stroje dostosowane do charakteru wykonywanego układu tanecznego.

Uczniowie klas młodszych na szkolnym boisku od rana uczestniczyli w zespołowych grach i zabawach ruchowych. Sportowa rywalizacja budziła ogromne emocje i radość wśród najmłodszych uczniów.

Do godzin przedpołudniowych pogoda na szczęście dopisała, co pozwoliło na poczęstowanie dzieci kiełbaskami z grilla.

JK

« 1 z 5 »

 

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500