Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Pijany za kierownicą astry na ulicy Warszawskiej


slider policjaW miniony weekend policja zatrzymała w Mławie kolejnego nietrzeźwego kierowcę. Kierował autem w stanie nietrzeźwości – badanie wykazało 2,44 promila.

KSP Mława nabór

– W dniu 21 maja około. godz. 15:40, w Mławie na ulicy Warszawskiej zatrzymany został Kamil B. lat 30, zam. pow. mławski. Kierował  on pojazdem marki Opel Astra, będąc wstanie nietrzeźwości (ponad 2,44 promila) – informuje sierż. szt. Aneta Prusik  KPP Mława.

JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Pijany za kierownicą astry na ulicy Warszawskiej"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
ramzes
Gość

Widziałem akcję na żywo. Zwineli 2 kolesi z astry do radiowozu i odjechali na komendę (1 miał chyba rozcięte czoło i przednia szyba po stronie pasażera rozbita była) a drugi radiowóz pilnował astry aż laweta ją zgarnie. Dziwny jest jednak wygląd auta – rozbity przód, trawa wyłaziła ze zderzaka i spod maski a przednia szyba zbita.

wpDiscuz