Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
fiołek alpejski kącik kreatywny codziennik inspiruje
Logo

Mławianie na podium wśród singlistów. Jóźwiak drugi, Chocholski trzeci


perunNa kortach w Ciechanowie rozegrano ostatni turniej singlowy w ramach cyklu „Trzy, cztery… gramy”. Do rywalizacji przystąpiło piętnastu graczy. Wśród nich nie zabrakło zawodników rodem z Mławy.

Zarówno Marek Jóźwiak, jak i Wojciech Chocholski mieli nadzieje na doścignięcie lidera klasyfikacji generalnej Krzysztofa Mendalki z Przasnysza. W meczach grupowych nie mogli sobie pozwolić na żadną wpadkę. Cel udało się zrealizować. Chocholski pokonał Piotra Humięckiego i Izabelę Hreczuch. Natomiast drugi z naszych zawodników okazał się lepszy od Mariusza Zaręby i Tomasz Ciułkowskiego. W drodze do ćwierćfinału stracili zaledwie po cztery gemy.

Fazę pucharową zaczęli od łatwych sukcesów. W ćwierćfinale Chocholski pokonał Humięckiego 6:3, a Krzysztof Dudkiewicz poległ z Jóźwiakiem 0:6.

Nasi zawodnicy nie zwolnili tempa już do końca zawodów. W efekcie w finale doszło do bratobójczego pojedynku. Zwycięsko wyszedł z niego Chocholski, co miało ogromny wpływ na kształt klasyfikacji generalnej. Mendalka sięgnął po główne trofeum, Jóźwiakowi przypadło w udziale drugie miejsce. Natomiast zwycięzca z ostatniego turnieju przebił się na najniższy stopień podium. Rzutem na taśmę wyprzedził Grzegorza Smolińskiego i nieobecnego w ostatnich zawodach Janusza Koziołka.

Do rozegrania w ramach cyklu pozostał jeszcze jeden turniej deblowy. Na czele rankingu znajdują się mławianie Marek Jóźwiak i Andrzej Merchel.

RS

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz