Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Zachowuj się ekologicznie! Napełnij mnie!


IMG_1140Mieszkaniec parafii Szydłowo nadesłał fotografie przepełnionego pojemnika na odzież ustawionego przy cmentarzu parafialnym w Szydłowie.

Jak pisze, dość często odwiedza rodzinne groby na cmentarzu i widzi, że wielokrotnie pojemnik  jest przepełniony. Ten na fotografii pozostaje przepełniony przynajmniej od kilkunastu dni. Znajduje się na nim napis: „Chronisz przyrodę? Zachowujesz się ekologicznie! Napełnij mnie!” Jak to ekologia, gdy wokół pojemnika wala się rozrzucona odzież? – dziwi się nasz czytelnik.

Firma, która pojemnik ustawiła zadbała jedynie o umieszczenie na nim napisu, jaki samochód jest uprawniony do jego opróżniania, w innym przypadku prosząc o powiadomienie policji. Nie ma natomiast żadnego telefonu, żeby powiadomić o przepełnieniu pojemnika.

JK

IMG_1143 IMG_1141

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

2 - liczba komentarzy w artykule "Zachowuj się ekologicznie! Napełnij mnie!"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
marek
Gość

Ja osobiście wolę przekazać używane ubrania do mopsu, dać biednym itp niż wrzucać do tych kontenerów ponieważ te firmy (nawet PCK) sprzedają te ciuchy, część przerabiaja na czyszciwo a dla biednych idzie tez pewna czesć. Niemam zamiaru dorabiac prywatnej firmy zerującej na biednych.

...
Gość

Wątpię żeby dla biednych w ogóle coś z tych pojemników szło.
Wystarczy w internecie poczytać artykuły na ten temat i pozostaje całkowita awersja do owych pojemników.
Nigdy tam nie wrzucam odzieży, chyba, że rzeczy nie nadające się do użytku.
Rzeczy w dobrym stanie stawiam w reklamówce obok śmietnika , bo nie chce mi się biegać do MOPS, myślę ze to jest lepsze niż te pojemniki. Na drugi dzień nie ma śladu śladu po reklamówce.

wpDiscuz