Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

15500 sztuk papierosów bez akcyzy zabezpieczyli wczoraj mławscy kryminalni


papierosy 18 04 1Mławscy kryminalni zabezpieczyli ponad 15 500 sztuk papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy.  Wartość rynkowa tytoniu to blisko 10 tysięcy złotych. Nielegalny towar przechowywany był w prywatnym budynku mieszkalnym na obrzeżach Mławy.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 18 kwietnia. Policjanci wydziału kryminalnego, na podstawie prowadzonych ustaleń, podczas przeszukania odnaleźli i zabezpieczyli ponad 15 500 sztuk papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy. Nielegalny towar, należący do 46- letniego mławianina, przechowywany był w pomieszczeniach prywatnego budynku.

Zgodnie z przepisami Kodeksu karnego skarbowego, za posiadanie wyrobów tytoniowych bez polskich znaków akcyzy skarbowej, grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna.

źródło: KPP Mława

papierosy 18 04 2

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz