Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Konkurs ODBLASKOWA SZKOŁA na etapie misji specjalnej


sliderPrzed uczestnikami konkursu  „Odblaskowa szkoła – czyli mali bohaterowie na odblaskowej misji”, ostatnie zadanie – „Komiksowe zasady drogowe”. Komisja konkursowa do tej pory oceniła dwa poprzednie zadania – film i plakat. Rywalizacja odbywa się na bardzo wysokim poziomie. Uczestnicy walczą o tytuł „Odblaskowej klasy”.

O zwycięstwo w odblaskowych misjach specjalnych  rywalizują 103 klasy z całego powiatu mławskiego. Uczniowie przygotowują trzy zadania. Dwa zadania już za nimi – odblaskowy Smart – Film oraz Akcja Plakat. Do wykonania została ostatnia misja specjalna, która może przesądzić o zwycięstwie w konkursie – kryptonim misji „Komiksowe zasady drogowe”. Szczegóły zadania dostępne są na stronie internetowej mławskiej policji.

Zwycięzców wszystkich trzech zadań poznamy w czerwcu, podczas Wielkiego Finału.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz