Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława rekrutacja
Logo

Tymek najlepszym zawodnikiem rocznika 2005. Pięć medali Płetwala


Plebiscyt Najlepszy Radny Miasta Mlawa biezacej kadencji Radni Mlawa glosowanie

sliderReprezentanci mławskiego Płetwala zameldowali się na starcie pierwszej edycji ogólnopolskiej imprezy  „W poszukiwaniu talentów”. Prezes klubu, a zarazem trener Tomasz Szczepański zabrał ze sobą do Rypina 25 zawodników. Do domu wrócili z pięcioma medalami.

Konkurencja była duża – na starcie stanęło ponad 500 zawodników z trzydziestu dwóch klubów. Klasą sama dla siebie okazali się przybysze z Osowej Góry. Wygrali klasyfikację medalową, stając osiemnaście razy na podium. Płetwal zajął w tym zestawieniu piętnastą pozycję.

Liderem naszej ekipy okazał się urodzony w 2005 roku Tymoteusz Łoboda. Na 100 metrów stylem dowolnym okazał się najlepszy (1.14.72), natomiast na 100 metrów stylem grzbietowym (1.25.67)  uplasował się na drugim miejscu. W obu wyścigach pobił rekordy życiowe.

Brązowe medale zdobyły Amelia Butryn (rocznik 2008) i Zuzanna Szynkiewicz (rocznik 2007). Pierwsza z wymienionych zawodniczek na 25 metrów stylem grzbietowym, druga na 50 metrów stylem klasycznym.

Nie zabrakło także drużynowych wyróżnień. Walcząca na dystansie 4×50 metrów stylem zmiennym sztafeta dziesięciolatków wywalczyła brązowy krążek. Wyznaczony odcinek pokonała w czasie 2.58.29, a dokonali tego Julia Błażkiewicz, Jan Sowiński, Natalia Tomczak oraz Dominik Osik.

JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz