Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Szkolenia Inkubator Mława Oskar kursy
Pumpjack Party Game Google Play
Logo

Niecka sportowa naszej pływalni już czynna


slider basenW dniu dzisiejszym (11 kwietnia) od godziny 13.30 już można korzystać z niecki sportowej w mławskiej pływalni.

– W piątek 8 kwietnia Powiatowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Mławie pobrała próbki wody do badania. Dzisiaj wyraziła zgodę na dopuszczenie dużej niecki do użytku – informuje dyrektor MOSiR Piotr Jankowski.

Niecka sportowa była zamknięta od 6 kwietnia z powodu wykrycia w wodzie bakterii Pseudomonas aeruginosa przeniesionej prawdopodobnie przez jednego z korzystających z pływalni.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mławie przypomina o wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego z 2014 r.nakazujących  bezwzględnie przed wejściem do hali basenowej umycie ciała mydłem i spłukanie pod natryskiem (zalecane bez kostiumów kąpielowych).

JK

Pin It
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz