Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Niecka sportowa naszej pływalni już czynna


slider basenW dniu dzisiejszym (11 kwietnia) od godziny 13.30 już można korzystać z niecki sportowej w mławskiej pływalni.

– W piątek 8 kwietnia Powiatowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Mławie pobrała próbki wody do badania. Dzisiaj wyraziła zgodę na dopuszczenie dużej niecki do użytku – informuje dyrektor MOSiR Piotr Jankowski.

Niecka sportowa była zamknięta od 6 kwietnia z powodu wykrycia w wodzie bakterii Pseudomonas aeruginosa przeniesionej prawdopodobnie przez jednego z korzystających z pływalni.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mławie przypomina o wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego z 2014 r.nakazujących  bezwzględnie przed wejściem do hali basenowej umycie ciała mydłem i spłukanie pod natryskiem (zalecane bez kostiumów kąpielowych).

JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz