Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Mariusz Dziubiński DariuszLampkowski kandydat do Rady Powiatu Mławskiego kandydat do Rady Miasta Mława wybory samorządowe 2018
Logo
szkolenia kursy Mława egzamin państwowy na miescu blisko solidnie koparki koparko-ładowarki ładowarki walec drogowy

15 kwietnia 2016. Spotkanie szkół z oddziałami integracyjnymi


sliderDnia 15 kwietnia 2016 roku w Szkole Podstawowej nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi w Mławie odbędzie się spotkanie uczniów szkół z  oddziałami integracyjnymi powiązane z odsłonięciem tablicy upamiętniającej mławską paraolimpijkę panią Krystynę Owczarczyk.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

W spotkaniu wezmą udział reprezentanci II i III klas integracyjnych ze Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 7 w Ciechanowie, Szkoły Podstawowej nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi z Przasnyszu, Zespołu Szkół nr 1 z Iłowa oraz Szkoły Podstawowej nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi w Mławie. Głównym celem imprezy jest kontynuacja współpracy między naszymi placówkami, rozpowszechnianie idei integracji w środowisku lokalnym, wspólna zabawa oraz krzewienie świadomości, że każdy może osiągać sukcesy    na miarę swoich możliwości.

Całość spotkania nawiązywać będzie do życia i twórczości Kornela Makuszyńskiego – patrona Szkoły Podstawowej nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi w Mławie.

SP nr 6 w Mławie

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500