Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

15 kwietnia 2016. Spotkanie szkół z oddziałami integracyjnymi


sliderDnia 15 kwietnia 2016 roku w Szkole Podstawowej nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi w Mławie odbędzie się spotkanie uczniów szkół z  oddziałami integracyjnymi powiązane z odsłonięciem tablicy upamiętniającej mławską paraolimpijkę panią Krystynę Owczarczyk.

W spotkaniu wezmą udział reprezentanci II i III klas integracyjnych ze Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 7 w Ciechanowie, Szkoły Podstawowej nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi z Przasnyszu, Zespołu Szkół nr 1 z Iłowa oraz Szkoły Podstawowej nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi w Mławie. Głównym celem imprezy jest kontynuacja współpracy między naszymi placówkami, rozpowszechnianie idei integracji w środowisku lokalnym, wspólna zabawa oraz krzewienie świadomości, że każdy może osiągać sukcesy    na miarę swoich możliwości.

Całość spotkania nawiązywać będzie do życia i twórczości Kornela Makuszyńskiego – patrona Szkoły Podstawowej nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi w Mławie.

SP nr 6 w Mławie

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz