Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Urodziny Ewy Szelburg – Zarembiny w MPS nr 4


sliderMiejskie Przedszkole Samorządowe Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Ewy Szelburg – Zarembiny w Mławie  w piątek,  8 kwietnia br. obchodziło Dzień Patronki. W tym dniu panie Izabela Jeziorska i Agnieszka Przytulska zorganizowały Konkurs Recytatorski z okazji 117 rocznicy urodzin Ewy Szelburg – Zarembiny.

 W konkursie wzięli udział reprezentanci wszystkich oddziałów przedszkolnych. Pani dyrektor Longina Fabisiak powitała wszystkich gości i uczestników. Odśpiewano hymn przedszkolny.

Jedna z nauczycielek przedszkola pani Anna Markowska wcieliła się w postać patronki i odczytała list do dzieci oraz wyrecytowała wiersz pt. „Wiosna idzie”. Dzieci z oddziałów przedszkolnych przygotowały upominki i wręczyły je patronce.

Swoje umiejętności recytatorskie zaprezentowało 4 solistów i 7 zespołów. Wykonawcy zachwycili widzów i jury kostiumami, rekwizytami i interpretacją utworów patronki przedszkola. Występy małych artystów oceniało jury: Maria Świtoń dyrektor MBP w Mławie, z-ca dyrektora MPS  nr 4 Katarzyna Wiśniewska, Magdalena Kacprzak nauczycielka MPS nr 4. Wszyscy mali recytatorzy otrzymali nagrody i dyplomy za udział w konkursie. Przewodnicząca jury Maria Świtoń pogratulowała wykonawcom oraz życzyła im dalszych sukcesów recytatorskich.

RK

« 1 z 2 »
Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz