Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Zachęcamy do udziału w akcji „Biegam Bo Lubię”


Przypominamy, że rusza ogólnopolska akcja biegowa „Biegam Bo Lubię”. Pierwsze zajęcia odbędą się na mławskim stadionie już w sobotę 9 kwietnia o godz. 9.30 .

Akcja jest skierowana do osób zarówno zaczynający przygodę z bieganiem, jak i tych bardziej zaawansowanych. Jej organizatorem i pomysłodawcą jest Fundacja Wychowanie Przez Sport, a realizatorem zajęć będą lokalni trenerzy współpracujący z fundacją: Konrad Nosarzewski i Mateusz Olszewski.

Konrad Nosarzewski – biegacz długodystansowy, uczestnik i zdobywca wielu medali w zawodach biegowych rozgrywanych na terenie całego kraju, posiadacz klas sportowych na dystansach 10 km, półmaratonu oraz maratonu. Legitymuje się następującymi życiówkami: (1km ~ 2:34, 10km ~ 33:17, 21.097 ~ 01:15:02, 42.195 ~ 2:35:07).

Mariusz Olszewski – absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, nauczyciel wf oraz instruktor lekkoatletyki, pasjonat biegania i szeroko rozumianej aktywności fizycznej.

Wszystkie aktualne informacje na temat zajęć zamieszczane będą na bieżąco na Facebooku pod adresem: https://www.facebook.com/biegambolubiemlawa.

(red.)

 

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz