Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Warsztaty kuchni wegańskiej w Mławie


wege-mlawa

Stowarzyszenie Ostra Zieleń zaprasza na warsztaty kuchni wegańskiej, które odbędą się 23 kwietnia br., w godz. 13.00- 15.00, w Miejskim Domu Kultury w Mławie.

Porozmawiamy o weganiźmie, zdrowiu i zwierzętach, obalimy mity i zachęcimy do spróbowania diety bezmięsnej. Opowiemy o tym jak bilansować dietę, żeby znalazły się w niej wszystkie niezbędne składniki, jak przygotowywać różne produkty, gdzie je kupić, jakich używać potraw. – zachęcają organizatorzy.

Każdy z uczestników dostanie również starter oraz inne materiały, które pomogą w przejściu na weganizm. Po krótkim wykładzie i dyskusji uczestnicy zostaną zaproszeni na poczęstunek.

Źródło: Ostra Zieleń Mława/facebook events

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz