Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Szkolenia Inkubator Mława profesjonalny opiekun
Pumpjack Party Game Google Play
Logo

Wystawa mławskich fotografików w Działdowie


wystawa_kwiecienOd 1 do 30 kwietnia br. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Działdowie można oglądać prace grupy mławskich fotografików.

– Jest to kolejna wystawa jaką prezentujemy w działdowskiej bibliotece w ramach trwającej od wielu lat współpracy tej placówki z Galerią 13. Wystawa obejmuje 10 prac przedstawiających przyrodę i krajobrazy Mławy i okolic – opowiada Janusz Dębski opiekun Galerii 13 w Mławie.

(red.)

Pin It
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

Skomentuj

Portal codziennikmlawski.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Prosimy jednak o zachowanie kultury i nie używanie słów powszechnie uważanych za wulgarne i obraźliwe.
Nie upowszechniamy Twojego adresu e-mail.